הקורסים שלנו

ללכת בדרך שלך. להתעורר אל המסע הרוחני.

דמיינו לעצמכם שיש לכם בפנים תחושה יציבה של חיבור פנימי ומרכז. 
דמיינו שמצאתם את הדרך לבטא את המתנות שלכם ואתם חיים מתוך הגשמה של כמיהות הלב
לזה אנחנו קוראים: ללכת בדרך שלכם.

השינוי שקורה בכם בדרך הזו, מאפשר לכם לחוות עומק ומשמעות במערכות היחסים שלכם, אתם מגיעים למקום של הגשמה בכל רגע, והחלומות שלכם לא נשארים בגדר "בלתי מושגים", אלא מתממשים בהווה. 

כל זה אפשרי ובר קיימא, מהרגע שהמסע הרוחני שלכם מתחיל.

זו זכותינו המולדת, והשקעה בעצמנו היא הצעד החשוב ביותר שמוביל אותנו לחיים של משמעות ומודעות.על מנת להצליח במסע הרוחני שלך, בכל תחום בחיים, חשוב מאוד לעורר ולחזק את המשאבים הפנימיים להעצים את החוכמה הפנימית להיפתח לשפע הנדיב של הלב
בנינו עבורכם מגוון קורסים בכל הרמות, על מנת לסייע לכם ליצור את הדרך שלכםאין צורך להתקדם במסע הרוחני שלכם לבד.

לנוחיותכם חלק מהקורסים מקוונים ומצולמים מראש – כך שתוכלו לצפות בהם בזמן ובמקום המתאימים לכם.

בנוסף, אנחנו מציעים קורסים פרונטליים (בזום ו/או בגוף) שם נעשית עבודה אישית וקבוצתית, יחד, בשידור חי. זה המקום יותר לשאול שאלות, לשתף ולהשתייך לקבוצה של אנשים הלומדים יחד.

צוות שיויתי יהיה איתכם בכל צעד בדרך. 

 

קורסים מקוונים

בסיס תזונה מודעת

הגוף שלנו חכם, וחשוב ללמוד להקשיב לו כחלק מחיים של מודעות ומשמעות. ישנו קשר הדוק בין מודעות לתזונה, שמראה לנו דרך לקדם את הבריאות שלנו, ולקדם את התודעה שלנו. בקורס הזה נעמיק אל הקשר הזה ונלמד עקרונות חשובים בעבודה עם תזונה אישית וחכמה..

קורס בן 3 שיעורים מצולמים - ליזה צוק

מהשקט אל האושר

טכניקות עוצמתיות להבאת שלום פנימי ואושר אל תוך החיים, השקטת המחשבות, חיבור אל העצמי האותנטי, ומציאת מקור השמחה הפנימית. כל היתרונות הללו ברי השגה כשנכנסים אל תוך דרך המדיטציה, מניסיון רב של אלפי שנים ומליוני אנשים.

קורס בן 7 שיעורים מצולמים - דאיננד דאס

בסיס התנועה אל השקט

בקורס הזה נתנסה בטכנולוגיה עתיקה של נשימות על מנת ללמד את עצמנו, בכל רגע, לנוע מסטרס לרגיעה. הנשימה תמיד נמצאת איתנו. הצטרפו אלינו ולמדו כיצד להפעיל אותה במודע לטובת חיים רגועים יותר. קורס בן 3 שיעורים מצולמים בהנחיית דאיננד דאס וליזה צוק.

קורס בן 7 שיעורים מצולמים- דאיננד דאס

קורסים פרונטליים

ניקוי גוף קשוב

ניקוי גוף קשוב ניקוי הוא סוג של ריטריט לגוף. הנסיגה מתקיימת במימד התפריט. הגוף והתודעה חווים התפתחות. ניקוי גוף קשוב הוא לא דבר טכני, יש בו המון רוח והוא מעצים את החוכמה הפנימית שלנו שמגיעה דרך הגוף, ועוזר לנו לפתח כלים של הקשבה לגוף. כנסו לכאן על מנת לברר עוד פרטים וגלו מתי הניקוי הבא בהנחייה וליווי של ליזה צוק

לגלות את השקט

לגלות את השקט זה להבין שהחוויה היומיומית שלנו תלויה רק בנו. לגלות את השקט זה להבין שלא משנה מה קורה במציאות, השקט תמיד נמצא בתוכנו, שהרוגע שלנו לא תלוי בשום דבר אחר חיצוני לנו. לגלות את השקט זה למצוא את הגשרים הנגישים לנו למקום הזה בתוכנו. נתנסה בכלים יומיומיים לתרגול מדיטציה כדרך חיים וכפרקטיקה לצמיחה אישית. נלמד להכיר עוד רבדים של עצמנו

הכשרת מדריכי מדיטציה ללמוד להיות מורה למדיטציה ולתרום לחיים של אחרים

האם אתם עפים על מדיטציה? מרגיש לכם שהגיע הזמן לשינוי מהותי? רוצים.ות לעזור לאחרים להתרומם? אם כן – הקורס הזה הוא בשבילכם!

בהכשרת מדריכי מדיטציה תקבלו את כל המיומנויות הדרושות לכם על מנת להתחיל לפתח את התחום הזה בחיים, ולעזור לסביבה שלכם.
מדובר במסע עמוק ומשמעותי קודם כל פנימה, ולאחר מכן – החוצה אל התלמידים שלכם. ההשפעה היא עצומה ומשנת חיים עבורכם, ואתם לומדים לקחת אותה הלאה.
תוכלו להתפרנס ממקצוע שאתם אוהבים.ות. והביקוש רק הולך ועולה

בימינו, לאחר תקופה של מגיפה מנטלי, בריאותית וכלל אנושית, אנחנו מרגישים את הצורך העולה בחיבור פנימה, אמיתי ומהותי. כזה שמחזיק מעמד לאורך זמן.
בואו איתנו למסע של העמקה, העצמה ומשמעות אל עבר שלום פנימי וחיצוני.

״הקורס היווה קפיצת מדרגה בשבילי בהתפתחות ובצמיחה הרוחנית, וכמעט בכל תחום בחיים. בשיפור במערכות יחסים ובביטחון העצמי. למדתי להיות יותר בנוכחות ולקבל אנשים מבלי לשפוט אותם. קיבלתי כלים להתמודדות עם טריגרים ולהיות בהלימה עם חוקי היקום"
אורלי וולד
ישראל
Translate »