ריטריט בעולם אחר, פסטיבל קומבה מלה - ינואר 2025

היית פעם בכינוס רוחני עם מיליוני א.נשים? רוצה לצלול אל מקום מקודש ולעשות קפיצה קוונטית בהתפתחות שלך?

האם את/ה מרגיש/ה שהנשמה שלך קוראת לך להודו?

שומע/ת קריאה לטבול את עצמך בתרבות השופעת חוכמה רוחנית המרוממת את חייהם של אנשים רבים ברחבי העולם?

הודו תמיד עמדה בלב השאיפה של האנושות להארה. בדיוק כמו היעד במפה – הודו היא יעד בתודעה. מקום שבו העם, האדמה, התרבות והאוויר עצמו רוטט בתודעה מיסטית.

אחת המתנות הגדולות ביותר של הודו היא החיפוש הנלהב והוקרת הכבוד לאלוהות הטבועה בכל, איכות כל כך מרכזית לחיים שם. הנתיב הרוחני אינו מוגבל לכתבי הקודש, לשעות מסוימות ביום או אפילו למקדשים. אלא זורם לתוך היבטים ארציים לכאורה של חיי היומיום. בין אם מדובר באישה השרה תפילה לנהר קדוש בזריחה לפני שהיא שוטפת את הבגדים של משפחתה או בעל חנות שמקדיש טקס קטן לאל גאנש לפני שהוא פותח את החנות, חיי היומיום חדורים במודעות ואהבה לאלוהות.

זו היתה הדרך בהודו במשך אלפי שנים ויצרה אווירה מעוררת השראה של כיבוד התודעה האלוהית שבבסיס כל החיים. זה מה שהופך את הודו למקום של עלייה לרגל רוחנית עמוקה כל כך, המעוררת בנו את המודעות לאלוהות שבנו.

 

לחוות את עומק האוצרות הרוחניים של הודו

אמנם ישנם בהודו מקדשים ואתרים רוחניים, ממש נגישים בכל פינה, אך יש עולם עמוק יותר של עושר רוחני השוכן מעבר להישג ידם של תיירים.ות רבים הנוסעים.ות להודו. עולם שמתעורר לחיים בעומק התרגול הרוחני, ברגעים קדושים עם מורים.ות נאורים.ות, בחוכמה הפנימית המתגלה כשאנו מעמיקים.ות ונפתחים.ות אל הידע שבכתובים העתיקים.

זה העולם שאנו רוצים לחלוק איתכם במסע הקדוש הזה להודו.

במהלך ה״מסע המקודש להודו״  דאיננד דאס ושרי דווי ינחו אותך לחוות את טוהר האוצרות הרוחניים של הודו. אנו נבקר בשלושה יעדים קדושים, כשאנו מתכוננים.ות לשיא המסע הרוחני  בפסטיבל ה Kumbh Mela, שבו תוכלו לחיות במשך שבוע במחנה של המאסטרית המוארת סאי מה.

Kumbh Mela הוא ההתכנסות הגדולה ביותר על פני כדור הארץ, אשר שואבת עשרות מיליוני אנשים בתקופה מיוחדת של יישור אסטרולוגי ספציפי המשמש להאצת ההארה הרוחנית. שער שמימי זה של תודעה הוא המושך אליו מורים נאורים ותלמידים רוחניים לחיות ולתרגל יחד במשך חודש ימים בקומבה מלה, ויוצר מערבולת/vortex חזקה של אנרגיה רוחנית גבוהה.

בטיול תהיה לנו ההזדמנות המיוחדת לחיות עם סאי מה ב"Shivir" של סאי מא (מחנה אשרם). שם אנו נחווה תרגול שיטות רוחניות, שיחות וטקסים מקדושים, נקבל ברכות יומיות מסאי מה ונוכל גם להשתתף בתהלוכה ורחצה מקודשת בנהר הגנגה.

 

המסע המקודש נועד לקחת אותך דרך ארבעה שלבים של חוויות פנימיות דרך המקומות הקדושים בהם נבקר.

להזין את הנשמה שלך דרך הלימוד והתרגול הרוחני שבחיי האשראם המסורתי

המסע שלנו יתחיל עם 3 ימים ו 4 לילות החיים Prasanthi Nilayam, האשראם של   Sathya Sai Baba, שהוא הגורו של סאי מא. זוהי הזדמנות נהדרת לטבול עצמך בחסד, בפשטות, וברכת היופי של חיי האשרם. הימים שלנו יהיו מרוכזים סביב תרגול רוחני אישי וקבוצתי, ולמוד בתוך אווירת המשמעת והשלווה של אורח החיים של האשרם. זה זמן להתנקות מלחצי היום יום, להירגע ולהיפתח אל אוצרות הלב שלנו. 

סאי מה כותב "אשרם הוא מקום קהילתי שבו האלוהות באה לידי ביטוי במלואה, זהו משכן לנשמה ". סאי מה ממשיכה לכתוב "חיי האשרם שוטפים את הקארמה השלילית מחיים אלו וחיים אחרים, וכך אנו מתמזגים לגמרי עם התודעה".

בעוד סאי באבא עזב את הגוף לפני יותר משבע שנים, עשרות אלפי בני אדם נמשכים עדיין מרחבי העולם ובאים לבקר את האשראם הגדול שלו בפוטאפארתי כדי לחוות את חסד נוכחותו, שכל כך נוכח באשראם. תורתו האוניברסלית, הנוגעת במהותן של כל המסורות הרוחניות, מובאת במסר העיקרי של באבא: "אהוב את הכל. שרת את הכל ".

להאיר ולרומם את התודעה והגוף

נמשיך אל עיירות החוף פונדיצ'רי ואורויל, הנמצאות במרכז מורשתם של המאסטרים הרוחניים הנאורים, Aurobindo and the Mother. סאי מה מדברת לעתים קרובות על קווי הדמיון של תורתו של Aurobindo  ותורתה של סאי מאה,ואמרה שי Aurobindo הוא המאסטר היחידי הנוסף בעידן המודרני אשר לימד את עבודת ההתעלות של הגוף והרוח Ascention.

Aurobindo ביחד עם שותפתו הרוחנית הידועה בשם ה ״אמא״ ,The Mother, הקימו דרך רוחנית הנקראת ״אינטגרל יוגה״  עם חזון האבולוציה של החיים האנושיים לקראת התגשמות חיים אלוהיים. הם הקימו את האשרם של אאורובינדו בפונדיצ'רי והאמא הקימה מאוחר יותר עיר אוניברסלית בשם אורויל, "שבה יכולים גברים ונשים מכל הארצות לחיות בשלום והרמוניה מתקדמת, מעל לכל האמונות, והפוליטיקה ובכל הלאומים".

 

במהלך השלב השני של המסע שלנו, אנו נצלול עמוק יותר לתוך התרגול הרוחני שלנו, תוך התמקדות בתורתה של סאי מאה ו  Aurobindo – להאיר את התודעה ואת החומר הפיזי/הגוף ולהביא אותנו להיות הביטוי המלא של האלוהות הטבועה בנו. נבלה באשרם של  Aurobindo הנמצא בפונדיצ'רי, כמו גם בעיירה המיוחדת Auroville, בחוף הים הקסום וכמובן במקדש בעל התדר העוצמתי והגבוה ״ Matrimandir״ המפורסם.איחוד Shiva and Shakti הפן הנקבי והפן הזכרי האלוהי שב

ורנאסי היא פנינה אמיתית של הודו. זהו אחד הערים העתיקות ביותר בעולם, ונחשב לאחד הקדושים בהינדואיזם. על פי המיתולוגיה ההינדית היא נוסדה על ידי האל שיווה ונחשבת לעיר ההארה.

 

ורנאסי היא גם ביתו של האשראם החדש של סאי מא, ״סאטיה סאי מא מוקשה דאם״. האשרם מהווה מוקד מרכזי לעבודה של סאי מא בעולם והתגשמות החזון שלנו -״ התעוררות הפן הנקבי האלוהי המביאה לאיחוד והארת האנושות כולה.״ 

 

במהלך שלב זה, השלישי של מסענו המקודש,  נבקר באתרים הקדושים של ורנאסי, כולל נהר הגנגה הקדוש, עם מוקד ההתעוררות ואיזון התכונות של שיווה ושאקטי, האלוהי הזכרי והנקבי בתוך כל אחד מאיתנו.

התרגול והלימוד שלנו ימשיך להעמיק ולהכין אותנו לקראת שיאו של המסע בפסטיבל ה Kumbh Melas המקודש.

נתמלא בחסד האלוהי ונתעלה לממדי התודעה הנעלה

זה השלב הסופי של המסע המקודש שלנו זו בהחלט תהיה חוויה של פעם בחיים! בעקבות דרכם של המאסטרים, היוגים והתלמידים הרוחניים במשך אלפי שנים, נצא ונעלה לרגל לפסטיבל המקודש הקומבה מלה.

 

השהיה במחנה בקומבה מלה היא דבר נדיר ביותר, נדירים מאוד תיירים שזוכים לזאת, בזכות העובדה שסאי מה קיבלה תואר נעלה של  Jagadguru , תואר שלא ניתן לאישה מזה אלפי שנים, סאי מה יכולה לארח אותנו במחנה שלה בקומבה מלה. 

מחנה זה יספק ארוחות חינם לאלפי עולים לרגל הודים בכל יום, וגם כמובן יהיה מקום לתלמידים של סאי מה מרחבי העולם שיגיעו להיות באווירה הרוחנית של הקומבה מלה.

 

לחיות במשך שבוע באנרגיה העוצמתית של הקומבה מלה עם מאסטר מואר זו פריבילגיה שזוכים לה תלמידים מעטים  – דבר שיביא לטיהור חזק של הקארמה והתעלות התודעה שלך לרבדים מדהימים וחדשים. כפי שרבים מציינים- הקומבה מלה היא נקודת מפנה בחיים, שבו אנו כל כך שקועים בחסד האלוהי שחיינו ישתנו לנצח.

שימו לב!

עלות 

העלות הסטנדרטית של התוכנית של 7 ימים Kumbh Mela היא $ 1,995 (עם תשלום אחד) / $ 2,150 (עם תוכנית תשלומים *). עם זאת יש הנחה של 15% עבור כל אלה המגיעים מישראל עם דאיננדה וזה מגיע  ל    1696 $ (תשלום אחד )  /  או 1827 $ (עם תוכנית התשלום).

* תוכניות התשלומים מורכב הפקדה ראשונית של 550 $ עם רישום ושני תשלומים (1 אוקטובר 1 דצמבר).

 

סיכום העלויות: 12 טיול מודרך 1200$ + טיסות פנים בהודו 350-400$ + תוכנית הקומבה מלה 1696$

בסך הכל 3250-3300$ (לא כולל טיסה מהארץ )

 

לשאלות ועזרה ברישום פנו אל דאיננד דאס בוואטסאפ :

054-976-1819

 

מייל:  shiviticenter@gmail.com

 

מילה אישית אני ממש מצפה לראותך איתי במסע. נלך יחד כקהילה, מתוך חיבור עמוק פנימה לעצמנו, ובתוך חיבור לקבוצה שסובבת אותנו, אנחנו יכולים לצמוח ולהתרומם מעל כל מכשול ודפוס. המסע הוא דרך לחוות את עצמנו בתוך האנרגיה המיוחדת כל כך של הודו ושל כל המאטרים.ות שיהיו איתנו. מתרגש לקראתך דאיננד
דאיננד

קורסים פרונטליים

Live your authentic profound life.

Translate »